CRB CLINIC

Цифрова стоматологія

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.

Цифрова стоматологія – новий стандарт якості

Впровадження цифрових технологій - це найбільш значний прорив у стоматології за останні 20 років. Відходить у минуле діагностика та лікування "на око".
У CRB clinic ми впровадили високотехнологічне обладнання практично в кожен процес: діагностика та лікування під мікроскопом, сканування зубів та програмний аналіз прикусу, моделювання коронок та вінірів, комп'ютерна анестезія тощо.

Разом з обладнанням розвиваються і технології виробництва матеріалів: ми використовуємо композити та матеріали останнього покоління, найкращі у своєму класі за властивостями та естетикою.
Неймовірна знижка 37%
✅ На коронки та вініри
✅ На будь-які стоматологічні роботи
✅ На відбілювання зубів та проф. гігієну
✅ На роз'єднувальні та захисні капи
✅ На будь-який протокол лікування ортопедичних захворювань

Увага! Тільки 25 та 26 листопада продаж акційних сертифікатів без строку дії!
CRB clinic
Цифрова стоматологія

Лікування карієсу під мікроскопом

Максимальне збереження здорових тканин зубів

Лікування карієсу

Карієс – це руйнування / ерозія тканин зуба через життєдіяльність бактерій. Лікування під мікроскопом дозволяє максимально обережно, і в той же час максимально повно видалити уражені тканини і поставити пломбу.
Завдяки цьому усувається ризик розвитку вторинного карієсу під пломбою.
Для реставрації зубів ми використовуємо пломбувальні матеріали Filtek, США. Це композит нового покоління, що відрізняється високою стійкістю до стирання та пошкоджень, а також високими естетичними властивостями.
Карієс

Особливості лікування карієсу в CRB clinic

Безболісна STA-анестезія
Комп'ютерна анестезія дозволяє абсолютно безболісно ввести ліки та знеболити лише потрібний зуб. Без болю, без оніміння половини обличчя, язику.
Лікування під мікроскопом

Багаторазове збільшення дозволяє підвищити якість проведення процедури у кілька разів. Забезпечується максимальне збереження здорових тканин зуба.

Інноваційний пломбувальний матеріал
Пломбувальний композит 3M ESPE Filtek складається з унікальних наночастинок, які забезпечують високу стійкість до зношування, а також тривале збереження блиску та естетичних властивостей реставрації.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
CRB clinic
Цифрова стоматологія

Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Первинна та повторна (перелікування) ендодонтія,
вилучення зламаних інструментів

Лікування каналів під мікроскопом

Лікування каналів – це більше не виснажлива, болісна процедура. За допомогою сучасного обладнання видалення нервів та пломбування каналів відбувається безболісно та комфортно.
Лікування проходить під мікроскопом, за допомогою ендомотора, що забезпечує точну та безпечну обробку кореневого каналу. Програма сама обчислює довжину та ширину кореневого каналу, запобігаючи можливості руйнування каналу або недостатню обробку, коли частина каналу залишається незапломбованою. Таким чином, виключається ризик повторного запального процесу.
Лікування кореневого каналу

Особливості лікування каналів у CRB clinic

Комп'ютерна анестезія

STA-анестезія – це сучасне надточне знеболювання. Гарантія влучення саме туди, куди потрібно. Безболісне введення ліків, без шприцу.
Свердління під контролем програми
Канали зуба дуже вузькі, тому при механічній обробці легко зробити помилку. Сучасне обладнання контролює глибину і ширину свердління, а також самостійно зупиняє бор за наявності ризику.
Система пломбування GuttaCore, США
GuttaCore вважається еволюційним кроком в ендодонтії. Система дозволяє ідеально запломбувати кореневий канал будь-якої анатомічної форми: з кривизною, нестандартною формою, вузький і т.д.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
CRB clinic
Цифрова стоматологія

Професійне відбілювання зубів
Philips Zoom 4

Чудовий результат, безпека для емалі

Відбілювання зубів Zoom 4

Клінічно доведено: зуби стають світлішими до 8 тонів всього за 45 хвилин процедури.
Система Philips Zoom – це професійний комплекс для відбілювання зубів. В систему входить не лише обладнання, а й сертифікований відбілюючий гель. Упаковка з гелем розкривається при пацієнтові для підтвердження оригінальності продукту.
Система 4-го покоління є повністю безпечною для зубної емалі, не використовує високу концентрацію діючої речовини. Натомість процес відбілювання активується та прискорюється за допомогою інтенсивності світла лампи.
Відбілювання зубів

Особливості відбілювання зубів в CRB clinic

Без ультрафіолету!
Ультрафіолетове випромінювання є шкідливим для здоров'я, тому в системі Philips Zoom 4 воно не використовується. У лампі встановлені світлодіоди з інтенсивним холодним світлом, що активує властивості гелю, що відбілює.
Експрес-відбілювання
Якщо Вам потрібно відбілити зуби "терміново" до події або фотосесії, ми пропонуємо послугу експрес-відбілювання за 1 відвідування. Зуби гарантовано стануть світлішими на 2-5 тонів. Ефект триває від шести місяців до року.
Відбілювання "Назавжди"
Повна процедура відбілювання – це комплекс із кількох відвідувань клініки + домашніх процедур. Таке відбілювання займає більше часу, але ефект зберігається багато років.
Консультації за телефоному:
044 580 40 04
CRB clinic
Цифрова стоматологія

Швейцарські вініри
Livento Soprano

Отримуйте задоволення від своєї посмішки
Вініри зі швейцарської кераміки Livento Soprano
Вініри використовують в естетичній стоматології для створення ідеального зубного ряду. Вінір - це найтонша накладка на натуральний зуб, яка дозволяє створити гарну форму та колір. Вініри не помітні, виглядають і відчуваються як натуральні зуби. Вони не жовтіють, не руйнуються карієсом.
Процес виготовлення вінірів займає від 1 до 3 тижнів. Спочатку ми створюємо цифровий зліпок ваших зубів за допомогою 3-D сканера. Потім моделюємо результат на комп'ютері, приміряємо вініри до вашого обличчя та посмішки. Така візуалізація допомагає визначитися з формою та кольором зубів, переконатись, що кінцевий результат Вам подобається. Тільки після цього вініри виготовляються та встановлюються за 1 візит. Ваша ідеальна посмішка готова!

Особливості Швейцарських вінірів

Високі естетичні характеристики
Вініри Livento Soprano мають всі характеристики натуральних зубів: блиск, глибина кольору, прозорість ріжучого краю. Це художня робота, кожен вінір - індивідуальний витвір мистецтва.
Репутація, заслужена століттям роботи
Cendres+Métaux є надійним партнером не лише стоматологій, а й відомих ювелірних брендів. Компанія спеціалізується на переробці дорогоцінних металів, виготовленні деталей для годинників та ювелірних прикрас. Компанія заробила свою репутацію завдяки ідеальній якості продукції.
Майстерність виготовлення

Щоб виготовити ідеальний вінір, потрібна не тільки високоякісна кераміка, а й майстерність виконавця. Ми працюємо із стоматологічною лабораторією Yamomoto lab, яка спеціалізується на виготовленні вінірів преміум-якості.
Консультацію та
цифрову діагностику проводять:
Маджид И.Г.
Заступник головного лікаря клініки CRB clinic
Стоматолог ортопед, що спеціалізується на лікуванні дисфункції СНЩС, лікування бруксизму, тотальному протезуванні.
Працює у цифровому протоколі.
До нас працював у швейцарській цифровій науковій клініці Dentaprime.
Стаж роботи понад 9 років.
Доля А.В.
Провідний лікар
Кандидат медичних наук
Стоматолог-ортопед спеціалізується на протезуванні, загальної стоматології, лікування дисфункції СНЩС, бруксизму. Досвід роботи у цифровому протоколі.
Стаж роботи понад 20 років.
Гнатюк-Темель Б.В.
Провідний лікар
Стоматолог-терапевт,
спеціалізується на загальній стоматології, ендодонтії та лікуванні бруксизму.
Працює у цифровому протоколі.
Стаж роботи понад 19 років.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Інші послуги цифрової стоматології

Лікування дисфункції СНЩС
Комплексний підхід, що поєднує знання класичної ортопедії та стоматології
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Стерильність = безпека

Ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці. Ми приділяємо велику увагу обробці поверхонь, стерилізації інструментів і обладнання.
Обробка всіх поверхонь
Повна обробка всіх поверхонь
Всі поверхні, ручки шаф, дверей, компьтерная миша і т.д. обробляються після кожного пацієнта.
Лампи бактерицидні
Лампи бактерицидні
Щодня проводиться процедура кварцування. Інсоляція кварцовою лампою усуває в приміщенні 99% всіх відомий бактерій і вірусів.
 Стерилізація та автоклавування
Стерилізація та автоклавування
Всі інструменти, насадки і бори проходять процедуру стерилізації та автоклавування.
Презентація стерильних інструментів
Презентація стерильних інструментів
При кожному пацієнтові ми відкриваємо новий пакет з інструментами. Ви зможете проконтролювати наявність кольорового індикатора.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис до стоматолога
Запис до стоматолога
Ваші ПІБ
Ваш номер телефону
Вкажіть процедуру (або опишіть, що Вас турбує)
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами